استانداردهای کیفیت طراحی وب سایت در ایلیاموین

طراحی وب سایت خوب به دوره خاصی از زمان اختصاص ندارد بلکه با تغییر تکنولوژی و تغییر سلایق عمومی همواره جذاب است.مصداق یک طراحی وب سایت خوب یک اثر موسیقی فاخر و یا تابلوی مونالیزاست که بند زمان را گسسته و جاودانه شده اند.

امروزه طراحی وب سایت به عنوان شاخه ای از هنر شناخته می شود؛ هنری که ابزارش خلاقیت بصری و دانش برنامه نویسی است. آنچه تمایز یک طراحی سایت معتبر و محبوب را از یک طراحی سایت ناموفق موجب می شود، هارمونی است، هارمونی که با ظرافت هر چه تمام تر میان تصاویر، المان های گرافیکی، خلاقیت، کاربری آسان و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در آن جاری است.

زمینه های فعالیت ایلیانوین

طراحی سایت خبری

نظر به رشد تعداد کاربران اینترنت در ایران و تولید لحظه ای خبر در جهان و به تبع آن عطش مخاطبان به دریافت سریع آن، یک سایت خبری ضمن برخورداری از ظاهری مناسب و ارائه اخبار و اطلاعات و صحیح و بدون غرض، می‌تواند مخاطبان زیادی در ایران داشته باشد.

طراحی سایت فروشگاهی

امروزه بیشتر افراد قبل از خرید یک کالا یا خدمات اولین کاری که انجام می دهند جستجو در گوگل است. با معرفی محصول یا خدمت خود در فروشگاه اینترنتی خودتان هزاران مشتری جدید پیدا کنید. با وصل شده به درگاه های بانکی سرعت فروش خود را بالا برده و درآمد خود را چند برابر کنید.

طراحی سایت پزشکی

فعالان حوزه پزشکی اعم از پزشکان و مراکز و شرکت‌های خدمات درمانی برای معرفی و بهتر دیده شدن خدمات خود باید حضوری فعال در فضای مجازی داشته باشند.طراحی وب سایت پزشکی ضمن ارتقای سطح خدمات سلامت کشور می‌توانند به ارتباط بهتر بیماران با پزشکان و افزایش آگاهی آن‌ها از خدمات پزشکی نقش اساسی ایفا کنند.

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی برای شرکت های مرتبط با تجارت با هدف گسترش تجارت و ارتباطات آنلاین و تعامل با شرکت های دیگر صورت می گیرد. تخصص شرکت های طراحی سایت باید بگونه ای باشد تا علاوه بر طراحی سایت طبق سلیقه مشتریان، مواردی که در طراحی سایت نیاز به وجودشان نیست و یا وجودشان تاثیر منفی روی سایت و کسب و کار خواهد داشت را به مشتریان گوشزد نمایند.

! داشتن وبسایت یک ضرورت برای توسعه کسب و کار شماست

دارای افزونه های امنیتی قوی برای جلوگیری از هک شده یا اسپم کردن سایت

دارای زیر ساخت و افزونه قوی سئو برای شناخته شدن در موتورهای جستجو

امکان انواع اسلایدر گرافیکی و متحرک و انواع باکس های تبلیغی و اطلاع رسانی

کاملا ریسپانسیو منطبق بر صفحه نمایش های مختلف مانند لپ تاپ، تب لت و موبایل

تعریف انواع منوهای آبشاری و مگامنو همراه با انواع مختلف طرح بندی صفحات وبسایت

تعریف و انتشار انواع خبر و مقاله متنی همراه با هر نوع مدیا از جمله تصویر، ویدئو

قابلیت اضافه شدن فروشگاه آنلاین برای عرضه محصولات فیزیکی و دیجیتال

دارای سیستم گالری پیشرفته و نمونه کاری برای معرفی بهتر تخصص و خدمات شما

توانایی های ما

مراحل طراحی سایت

 • نیازسنجی و برنامه ریزی ساخت سایت

  در این مرحله از پروژه ضمن بررسی کامل پروژه و درخواست های مشتری، خلاصه پروژه و نیازهای مشتری به صورت یک پروپوزال مکتوب تهیه شده و به تایید طرفین خواهد رسید. بر اساس این اطلاعات و پروپوزال برنامه ریزی جهت ادامه کار و امکانات مورد نیاز پروژه طراحی سایت انجام میشود.

 • تحقیق و بررسی محتوا

  با تهیه سند نیازسنجی و برنامه ریزی ، پروسه تحقیق و بررسی در جهت چگونگی ارائه مناسب تر محتوا توسط تیم فنی و مدیر پروژه آغاز می گردد. در این مرحله از طراحی سایت ، مدیر پروژه پیشنهادات خود را در جهت آغاز طراحی پیش طرح با کارفرما مطرح نموده و نتایج این همفکری به واحد طراحی ارجاع داده می شود.

 • wireframe طراحی پیش طرح

  طراحی پیش طرح می تواند الگوی بسیار مشخصی برای ادامه پروژه در اختیار طرفین قرارداد قرار دهد و بخش مهمی از مراحل طراحی سایت خواهد بود. پس از تایید پیش طرح ها توسط کارفرما پروسه اصلی طراحی آغاز می گردد. در طراحی پیش طرح ها به جایگذاری قسمت های مختلف وبسایت پرداخته می شود تا تصویر کلی از تجربه کاربری سایت تهیه گردد.

 • طراحی قالب اصلی سایت

  در این مرحله از طراحی سایت پروژه قالب اصلی صفحات با توجه به رنگ بندی و برندینگ کارفرما انجام می شود. به صورت کلی یک طرح با توجه به پیش طرح تایید شده توسط کارفرما به وی ارائه می گردد. طراحی قالب شامل طراحی صفحه اصلی سایت، صفحه دسته بندی و صفحه مطالب خواهد بود. در این مرحله کارفرما مجاز به اعمال 30% تغییرات نسبت به پیش طرح تایید شده خواهد بود.

 • کدنویسی سایت

  با توجه به طرح تایید شده کارفرما پروسه کد نویسی قالب به صورت همزمان با کد نویسی PHP آغاز خواهد شد. در این مرحله طراحی سایت تمامی امکانات مورد نیاز وبسایت با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا کد نویسی می شود. در کدنویسی سایت علاوه بر کارایی درست سیستم ها باید به بازدهی سیستم سایت نیز توجه داشت تا وبسایت بتواند سرعت و بازدهی مناسبی داشته باشد.

 • تست و بازنگری

  در این مرحله سیستم به صورت کامل و بر روی دامین اصلی در اختیار کارفرما قرار می گیرد تا ضمن کار با سیستم سایت به عنوان کاربر، بتواند نظرات و تغییرات خود را نسبت به موارد احتمالی موجود در پروژه به اطلاع طراح برساند. پس از آنالیز کامل سایت و رفع ایرادات احتمالی توسط ایلیانوین، سایت آماده تحویل خواهد بود. لازم به ذکر است در این مرحله با توجه به تایید مراحل مختلف پروژه توسط کارفرما، تنها 15% تغییرات توسط تیم فنی قابل قبول خواهد بود. در صورت تغییرات بیشتر ،تیم فنی ، درخواست کارفرما را به صورت فاکتور جداگانه به وی ارائه می نماید.

 • تحویل و آموزش

  پس از اتمام مراحل طراحی سایت پروسه آموزش توسط ایلیانوین در محل شرکت کارفرما برگزار می گردد. در این جلسه آموزشی کلیه امکانات پنل مدیریت وبسایت به کارفرما آموزش داده خواهد شد.